Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Pá 8:00 - 17:00
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
06.12.2021
Členství Faberlic s výhodami !
240 Kč jako dárek za první objednávku!   Všem Nováčkům katalogu 5/2022 Faberlic daruje 240 Kč na zaplacení  následujíc... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

 1. Úvod
 2. Kosmetika v domácnosti
 3. Mytí nádobí
 4. Biokapsle do myčky nádobí ALL IN ONE20 ks

Biokapsle do myčky nádobí ALL IN ONE20 ks

  Biokapsle do myčky nádobí ALL IN ONE20 ks
  419 Kč
  - 44 %
  Biokapsle do myčky nádobí ALL IN ONE20 ks
  Biokapsle do myčky nádobí ALL IN ONE20 ks
  Biokapsle do myčky nádobí ALL IN ONE20 ks

  Hmotnost: 320 g      Biokapsle čistoty pro zářící nádobí! Speciální biominerální složení dodává lesk a zcela z nádobí odstraňuje tuk, připáleniny, zby... celý popis
  Dostupnost
  7 dnů
  Nejsme plátci DPH
  235 Kč
  Momentálně není k dispozici
  Číslo produktu:10902
  Hmotnost:320 g
  Výrobce:Faberlic
  Balení:20 ks
  Kompletní specifikace

  Hmotnost: 320 g

  icon 1 копия_copy    

  Biokapsle čistoty pro zářící nádobí!

  Speciální biominerální složení dodává lesk a zcela z nádobí odstraňuje tuk, připáleniny, zbytky omáček a čajový nános dokonce i v té nejtvrdší vodě.

  Použití kapslí nevyžaduje dodatečného použití soli a oplachovače. Pohodlná, vodou rozpustná fólie.

  Komplex minerálů vytváří podmínky pro kvalitní odstranění zašpinění za libovolné teploty, libovolném mycím cyklu, v libovolně tvrdé vodě.

  Aktivní systém změkčení vody umožňuje účinně ostraňovat složitá zaschlá zašpinění. Biokapsle chrání myčku před vápenným nánosem a vodním kamenem a doporučují se používat v regionech se zvýšenou tvrdostí vodovodní vody.

  Organické funkční přísady zesilují čištění při nízkých teplotách, napomáhají odstranění čajových a kávových usazenin, chrání výrobky a slitiny stříbra, dodávají krystalický lesk skleněnému nádobí, zabraňují vzniku šmouh a koroze kovových prvků.

  Multikomplex bioenzymů se výborně vypořádává s libovolným zašpibněním bílkovinného, tukového a škrobového původu, zaschlými zbytky jídla a připáleninami.

  Výtečný výsledek VŠE v 1 dokonce i ve tvrdé vodě!

  • BIOMINERÁLNÍ složení změkčující vodu.
  • Účinné odstranění složitých bílkovinných zašpinění, zbytků omáček, stop od čaje, kávy a rtěnky, připálenin.
  • Lesk, záře a bez šmouh na skle
  • Obsahuje aktivní kyslík - složku schopnou likvidovat bakterie (maximální účinek se dosahuje při synergii s vysokou teplotou mytí nádobí).
  • Neobsahuje aromata, barvova, fosfáty, konzervanty.
  • Nevyžaduje doplňkové použití soli a oplachovače.
  • Chrání myčku nádobí před vodním kamenem a vápennými usazeninami.

  Produkt vyhovuje Královskému standardu kvality! Výrobce biokapslí, společnost Senzora bv, má oficiální predikát - speciální schválení Královského dvora Nizozemska. Jsou uznány a potvrzeny autorita a profesionální kompetence společnosti.

  Spotřebujte nejlépe do: 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu.

  Složení: 15 - 30%: citrát sodný, uhličitan sodný, bielidlo na báze kyslíka 5 - 15%, menej ako 5%: kremičitan sodný, organický polymér, sodná soľ kyseliny metylglycindioctovej, sodná soľ kyseliny etidrónovej, NSAID, aktivátor bielenia, antiresorbent, enzýmový komplex (subtilizín, amyláza).

  Použití: Tobolky obsahují změkčovač vody a leštidlo. Nevyžadují se žádné další prostředky. Tobolky jsou ve vodě rozpustném filmu.

  Tobolky užívejte pouze suchýma rukama! Tobolku není nutné otevírat a vyjímat z fólie.

  Vložte 1 kapsli do zásuvky na prací prostředek v myčce. Vyberte program, který chcete umýt, a spusťte stroj. Při použití ve velmi tvrdé vodě se doporučuje dodatečně přidat sůl do myčky. Vložte plnou myčku a použijte maximálně 1 kapsli. Správné dávkování vám ušetří peníze a zabrání zbytečnému znečištění životního prostředí.

  Opatření: Použijte podle pokynů. Pozor! Způsobuje vážné podráždění očí. Udržujte mimo dosah dětí! Udržujte mimo dosah dětí. Po manipulaci si důkladně umyjte ruce.

  PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a je-li to snadné. Pokračujte ve vyplachování očí. Pokud podráždění očí přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc a mějte obal produktu s sebou.

  Nepoužívejte k mytí výrobků z kostí, dřeva, hliníku, plastů a jiných, které neodolávají teplotám nad 70 ° C, ani k mytí lepeného nádobí a nádobí, které nemá na obalu symbol označující možnost mytí v myčce. Podmínky skladování: skladujte na chladném a suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Neskladujte spolu s potravinami nebo hořlavými látkami.